:: pozdní noční rozjezd


obvykle se mi zdá, že s texty se to má takhle: „vertikální souvislosti v básni jsou fiktivní. / ve skutečnosti je každý verš součástí / dlouhého horizontálního textu, / který se na okamžik zviditelňuje, když prochází stránkou…“ jak pravil michal ajvaz…. (doporučená literatura, hledejte ve svých zpřátelených knihovnách – ajvaz, M. (2000). návrat starého varana, praha, hynek)

mohu s radostí oznámit, že lasagne fever party se přes neočekávaně komorní sestavu vydařila… kombajn, introvert a hanka se spolupodíleli na přípravě, pak přišel i benny a bylo to fajn. podrobnější reportáž a foto-návod dodám někdy zítra (doufám). (co myslíte, ty odkazy sem dávam proto, abyste si přečetli, jak mě chválí :))

and now for something completly else: malá poznámka o zklamání… aneb proč jsem deponyho vyřadil ze svých odkazů. na studentském portálu masarykovy univerzity (odkazovat nebudu, protože ten link stejně pozítří už nebude platný) se marjánka a janička bavily o ekopotravinách… přiznám se, že ačkoliv uznávám, že vegetariánství je šetrnější (hlavně proto, že naše
planeta by mohla v klidu uživit 6 miliard lidí – vegetariánů, ale pokud by všichni žrali to co my, tak je to bez šance), sám zvířátka jím na všechny způsoby. a jsem natolik líné hovado, že radši nechci vědět, jak na tom byl obsah mého talíře před servírováním. a že podmínky ve velkochovech jsou hnus humus, to asi nemusím zdůrazňovat. čili mám máslo na hlavě a obdivuju lidi, kterým to není jedno a něco s tím aktivně dělají, mění svůj přístup a spotřebitelské chování. proto je mi velice nesympatické (je snad jasné, že sprostá slova na tomhle blogu ode mne neuslyšíte), když se někdo do podobných lidí naváží a chlubí se tím, jak je mu to všechno jedno. nevím – jestli to měla být nějaká nová legrace, tak to není můj styl humoru.

ps: výše uvedeným se *rozhodně* nechci zaplést do dlouhotrvajících emocemi nabitých debat pro-proti vegetariánství. pro úplnost dodávám, že janička je vegetariánka, marjánka nikoliv a depony jí kuřecí, nikoliv však vepřové a hovězí. já jím čínské nudle a instantní sračky plné éček (nikoliv, mdma je doménou někoho jiného) s prošlou dobou minimální trvanlivosti.


Archivní komentáře

(introvert – 20.02.2004, 07:54:39 – – )

s tou chvalou budes muset asi chvili pockat, zatim se na zadne spisovani necitim ;)

(Benny/29A – 20.02.2004, 10:23:32 – MailWWW)

MDMA rozhodne neni mou domenou, i kdyz nevylucuji, ze jsem ji „nekolikrat“ dal (stejne jako ostatni z naseho okruhu blizkych pratel :). nikterak si v ni nelabuzim, osobne si myslim, ze jsou mnohem lepsi veci. to jen tak pro upresneni.

(depony – 20.02.2004, 15:13:46 – – )

asi jsi nikdy nezažil pravé zklamání AdaMMe:)

(svetlo – 20.02.2004, 15:49:08 – – )

depony: to co rikas, je velice hloupe

svetlo (depony – 20.02.2004, 21:15:12 – – )

ne, to je jen velmi nešťastné.. to je rozdíl


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.