:: e xp edice

a tím myslím všechny. také pozorování běžících pošuků. a návštěva v novém H&M. a dvojí výprava do menzy. jak teď koukám, co jsem ještě nenapsal do příspěvku, tak bych ten perex mohl pěkně zaplácat…

velikonoce. čas zpomalit a trochu zhodnotit uplynulých pár měsíců. a taky se přežírat, spát do sytosti a vůbec lenošit. po pravdě řečeno, měl jsem dojem, že svým přesunem od rodičů se můj život změní víc — buď si toho jenom nevšímám, nebo se zas až tolik nestalo. podobně s prací. sedím tam sice poslední dobou v jednom kuse, ale vlastně to nic neznamená. čas, co proflákám tam, bych stejně nejspíš nijak rozumně nevyužil, tak za to mám aspoň trochu peněz.
státnice z polštiny jsem odložil na podzim, přemýšlím nad tématem magisterské práce a plánuju prázdniny. a vůbec zářnou budoucnost. přišlo mi nové číslo konce konců (já se přes ten název nějak nemůžu přenést… přispívat do podobně hovadsky nazvané tiskoviny… to může jen pako) — s potěšením jsem zjistil, že můj článek o orkutu ani rozhovor s denisou kerou nepostihlo radikální krácení. teď se snažím splácnout něco prudce inteligentního o knihotoči.
minulý víkend byl moc povedený — v sobotu jsme se s marjánkou vydali na hobrtenky, kde jsme našli jednu z vrcholových knih brněnské výškovnice a následně jsme se odebrali do novolískoveckého restauračního zařízení okruh, které jsme zrecenzovali. podobnému osudu neušla ani nedaleká střelnice — doufám, že se tenhle základ soukromého elitního hospodského průvodce brzo objeví na netu :) v neděli jsem pak vyrazil na turnaj v petanqu. bylo to moc vydařené odpoledne, což vám bude jasné např. z kombajnova (foto) vyprávění. a dobrá série pokračovala: večer mi honza ch. (když jsem nadšeně básnil o turnaji) nabídl, že má doma koule na petanque, který nikdy nehrál a hrát nebude — a ať si je vezmu! což je skvělé a tímto mu ještě jednou děkuju :) open-air party s vodárnou, petanquem, vínem a žrádlem už tak nestojí v cestě nic než počasí — které se doufejme v dohledné době umoudří. přes týden jsem se tak střídavě poflakoval… v úterý nezklamal j.h.krchovský.
no a na závěr jedna perlička — introvert hrál ve čtvrtek paintball s allorou a jejími kamarády… jeden z nich dal na net fotky, tak mi introvert hodil link… koukám, a tvůrce stránek je mi povědomý… zapátral jsem — a bylo to potvrzeno. potkali jsme ho v létě 2002 na haluz v litvě. v pozadí můžete vidět můj (bývalý) vůz.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.