:: moje sestra má za sebou první hlasování


a vy to všechno bláznění made in brno budete moci sledovat v přímých vstupech v bedně. já ne – budu dělat pomocnou sílu na datatransferu (koná se dnes a zítra v ha divadle, alfa pasáž). doufám, že se nic neposere – a když, tak že za to nebudu odpovědný já ;)

přišel jsem včera do alfy, kde už si kombajn stačil se všemi potykat a domlouvali jsme všelijaké organizační věci, trochu popíjeli, drbali novu a tak podobně. =M= sice nestihl plánované setkání se svými novými spolužáky, ale v café ’99 jsem mu aspoň ukázal vedoucí katedry evropských studií, která se tam přihrnula jako velká voda ;) opět se potvrdilo, že je důležité být na správných místech ve správnou dobu a neřídit se slepě rozvrhy :))
a teď jen úplně malá poznámka k referendu: ano, byl jsem tam, hlasoval jsem ANO. a to jsem celou dobu byl spíš pro odsun… nakonec mě přesvědčili michal a taťka. když i on šel hlasovat (tuším že je to úplně poprvé, co žije tady)… ségra šla taky poprvé a myslím, že v masarykově čtvrti bude účast snad až 70%. což bohužel neznamená, že to tak dopadne na úrovni celého brna. a proč ANO? když už mému pradědečkovi (v jehož pracovně teď sedím) ukradl kolega v práci nápady, se kterými pak vyhrál soutěž na přesun (před první světovou válkou)? protože se podívejte, jak to v brně funguje. díra na svoboďáku, vaňkovka… se současným vedením a současnou ekonomickou situací se dle mého názoru obecně rozumná věc, tedy přesun, stává šíleným rizikem. a protože se obávám, že referendum na tom stejně nic nezmění, můžu žít s tím, že za pár let budu říkat „já to říkal“. ale třeba všechno vyjde a bude to supr! hurá! (to nic nemění na tom, že z obou stran byla slyšet hlavně šílená propaganda a nemám je rád. nikoho. uá!)


Archivní komentáře

Za hezkýma holkama v Brně (Trackback: Hledám dívku z autobusu do Brna – 10.10.2004, 16:46:18 – MailWWW)

…jsem se neotáčel. Někam je přede mnou ukryli.

(=M= – 10.10.2004, 16:48:24 – – )

Že sestře blahopřeju. :-)


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.