:: pracor a taxor


orwella jsem dočetl a ještě že tak – dalších padesát stránek a začal bych se aktivně angažovat v anarcho-socialistické komuně, případně bych nějakou musel založit. takhle to skončilo tím, že jsem pala přesvědčoval o tom, že je vykořisťovaný a že by se měl spojit s dělnickou třídou, bohužel se mi to moc nedařilo. mám dojem, že většině lidí okolo je dělnická třída upřímně ukradená, teda pokud nejde nějak rozumně oškubat nebo tak něco ;)

já sice nejsem dělnická třída, ale pracor jsem si dal solidní. beru to jako první pracovní týden, který ovšem stál za to. vyrábíme cd přílohu pro svět počítačů (odkaz si domyslete, budu radši, když mi sem nebude lozit nějaký jejich admin, aby viděl, jak je tu pomlouvám). je to klasický model cd se sharewarem a freewarem atd atp – tentokrát jsme dostali seznam, příště už to budu asi vymýšlet já (30 tisíc čtenářů toho plátku se má na co těšit, hehe). sice je to takové trochu zvláštní, myslel jsem, že v době internetu už podobné věci nemají smysl a sám jsem podobné cd neměl v ruce ani nepamatuju, ale co… asi to ještě frčí. hodnocení úrovně časopisu se radši zdržím, fakt, že na cd narvali mimo jiné 14 čísel z minulého roku ve formátu .pdf – co stránka, to soubor… no nic. jinak to byl asi nejrychleji udělaný web v mém životě. středeční směna od čtyř ráno do půl osmé večer stála za to. jinak grafiku dodal mutant; vůbec, dělat v alfě je prima – pořád je tam spousta zábavných lidí :) je jasné, že na cd budou určitě chyby, takže se bude ještě opravovat a tak. ale nakonec z toho mám docela dobrý pocit.
taxor: minulý pátek jsem vzbudil martina asi za minutu jedenáct a on měl o čtvrt na dvanáct zkoušku. vymámil ze mě mou poslední padesátikačku, doplnil tím svou finanční zásobu a zavolal si taxíka. tak jsem se svezl s ním. teď ve středu ve finálním běsnění nad cd jsme zjisitili, že je tam sice všechno v pdf, ale mezi software není acrobat reader. přidat ho nebyl problém, ale musela se udělat ikonka a to už problém byl, protože jsem neměl s sebou správný font a svůj oblíbený (ano, smějte se, teď!) paint shop 5.03 – takže jsem byl vyslán domů taxíkem. sice to nebylo o moc rychlejší, ale aspoň znám nejkratší cestu z centra domů ;)
v úterý jsem se kulturně (i jinak) povznášel – mrknul jsem na vernisáž v artkontaktu. no, medvídci jsou fajn, ale jinak mi to nic moc neříkalo… jinak teď už potřetí poslouchám (velmi malá chvíle napětí) … tohoto sympatického pána. konkrétně album „…all this time“. jako již tolikráte dík robertovi. s omluvou, že jsem ho dnes tahal po svých snech. dnes půjdu zase na lov do levných knih, mám nějaké tipy od regise, kterého jsem se sarken teď nedávno opět moc rád potkal. minulý týden jsem v levných knihách v podstatě vykoupil (tři z posledních pěti kusů ;) borgese. jeho rozsáhlý výběr nesmrtelnost stál místo 300 jen 59 kč. (proč na netu o borgesovi není nic česky? haluz! iliteratura mlčí, nikde nic! tak aspoň anglicky.)
tak. a zase pracor!Archivní komentáře

(rbrt – 28.01.2005, 12:50:41 – – )

prac0r se pise zasadne s nul0u! :)

(calavera – 29.01.2005, 23:45:40 – – )

„Nejsme dělnický typ.“ Daniil Charms

(calavera – 29.01.2005, 23:46:19 – – )

eh, kurva, freudovské prekecnutie, malo tam byť samozrejme „nejsem“

(ken_tek – 02.02.2005, 00:26:45 – – )

heh, pro Svět počítačů dělá můj bratránek, snad celou rubriku o PC hrách…


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.