:: malý krok pro lidstvo


ale velký pro mě! nemyslím teď smutnou událost jakou jistě je výročí mého narození, ale fakt, že jako většina populace jsem přešel na nový, ještě modřejší systém firmy micro$oft, čili XP. příčinou je nový disk, důsledkem pak důkladný úklid, který mě čeká…

zatím jsem se zasekl na nové mirandě (se zatím neúspěšně se tvářícím pluginem pro pitomý polský komunikátor gadu gadu), konečně firefoxu 1.0 a úžasném xmplay 3.2… no a tak.
protože začátek týdne jsem protrpěl s bolestmi hlavy a vlastně úplně všeho, musím to teď dohnat (odbočka k nemocem: v pondělí psycho s celodenním lítáním po městě s horečkou, které začalo držkopádem na ledě, u kterého jsem si roztrhl kalhoty… v úterý kóma, ve středu dvě hodiny v čekárně u doktorky, kde jela televize plná reklam na léky všeho druhu, myslel jsem, že to nepřežiju… kupodivu antibiotika zabrala neuvěřitelně rychle a může zase žít, pracovat a spolupracovat.)
kalhoty, co jsem si koupil místo těch roztržených, vypadají jako něco mezi montérkama a kapsáčema ve vojensky vyblitých barvách. prostě elitní moldavský ostřelovač.
zase nic nestíhám a děsím se!


Archivní komentáře

(kombajn – 21.02.2005, 09:18:24 – – )

zapomel jsi zminit lidi co ti nadavaji ;)

(DaJ – 25.02.2005, 17:32:09 – – )

Ty netroskaris joko vzdy. Jak te mohla dostat tak jednoducha vec jako XP?


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.