:: lepší vyhlídka


…na svět (nebo možná na brno) než mám z kanceláře – to aby člověk pohledal. užívám si jak balkón (ptačí perspektiva nad alfa pasáží), tak „předsíň“ – čili prosklenou výlohu café alfa. s takovou se nakonec budu ještě těšit do práce!

je to fajné. venku je konečně pěkně, takže jsme si mohli letos poprvé zajít na petanque, v pátek jsme dělali ostudu na stránské skále (tedy… ostudu – udělali jsme si tam úplně malý ohýnek, ale počítám, že ani to se tam nesmí), podíval jsem se do mariánského údolí. období vyletů je pomalu tady. v sobotu krutý koncert vítrholc, kde se v černotě sešla celá alfa kru ;) v neděli jsme zašli na křest prvního výběrového cd solid session – akce se sice rozjížděla hodně pozvolna, ale to cd stojí za poslech. dost těch tracků má hitový a hlavně kultovní potenciál. poprvé jsem taky využil svou průkazku do FK Studia – to je projekt, který běží v Artu a za členský příspěvek sto korun na půl roku získáte možnost chodit na hromadu filmů (týdně je jich kolem pěti), které byste jinak asi nikdy neviděli. vzhledem k ceně lístku do špalku to není špatná nabídka, ne? já se šel podívat na zabriskie point – zajímavý film, i když pokud by někoho nalákala pochybná sláva kolem v době vzniku prý „nejdrsnější“ sexuální scény (několik párů a trojic milujících se na poušti v dunách), tak bude asi zklamaný – působí to spíš komicky než eroticky. ale kamera a hudba skvělá a postavy dobře šílené.
jinak jen v bodech: matt ridley – původ ctnosti. brilantně napsané, ten člověk má neuvěřitelný přehled. pro blazeované rádobyekology ale asi občas trochu moc silná káva. dnes mi byl doporučen flashforward. asi jsem objevil ameriku, no nicméně objevil jsem ji rád – a taky mám dojem, že by se to dalo dobře využít na diplomku. a ještě jedny fotografie: bernhard wolff. a pokud nevíte, jak jste na tom s vaším jménem, ať už je jakékoliv, zjistíte to behind the name. třeba by mě nenapadlo, že Adam je třetí nejčastěji dávané jméno v posledních letech v Irsku…


Archivní komentáře

(Kašpík – 06.04.2005, 11:42:00 – – )

To pozor, „love scene“ v Zabriskie Point je jedna z mých nejerotičtějších audiovizuálních zkušeností vůbec! :)

(A ta stejnojmenná Garciova instrumentálka, co to doprovází, to je opravdu pošmáknutí.)

sex v dunach (skirit – 11.04.2005, 16:30:19 – – )

nahodu sex v dunach povazuju za dost drsnou vec zvlast kdyz se pisek dostane kam nema :)


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.