:: uklizeno


zní to neuvěřitelně…

…ale je to tak – divil jsem se, jak mám velký pokoj – když veškerou plochu nezabírají dopisy, cd, knížky, oblečení a vůbec klasický chaos. je tady tolik místa, až se z toho cítím nesvůj. říkal jsem si, že teď si klidně budu moct pozvat návštěvy (pravda, v kuchyni je nádobí za tři dny – ale chápete, že po jednom heroickém výkonu po mě nemůže nikdo chtít další) – ale nevím: většina mých známých by z toho pořádku mohla být pěkně nervózní!
jinak místo roberta s námi bude nějaký čas bydlet … pozor … ken_tek. už se tady párkrát prospal, myslím, že do týmu zapadne bez problému. co pracuje, tak už ani není kvartálním abstinentem, jen jsem zvědavý, jak dopadne střetnutí našich hudebních vkusů ;)
v pátek jsem nejdřív absolvoval radniční dny s malými pivovary, kde se nakonec sešla výborná společnost, a posléze již poněkud znaven koncert los banditos. proti tomu byly sobotní mezi ploty vítaný relax… moc pěkné odpoledne. vaší pozornosti ještě doporučuju program festivalu jaro na nádvoří (je snad fakt, že mediálním partnerem je nové rádio student (k jehož vysílání se nebudu vyjadřovat, jsa člověkem zaujatým, protože tam dělají kamarádi) vysvětlením, proč je prezentace programu tak příšerná?) no a když všichni poslouchají nové cd radůzy – já se zasekl na tom debutovém ;) ale nestěžuju si!!
ještě k doporučením: psal jsem článek o entermultimediale a jako vedlejší efekt na mě vybafl tenhle blog: lukáš vojíř má rád dobrý design. to já taky, takže budu koukat přes rameno. shodou okolností jsem reklamy zmiňované v posledních dvou příspěvcích viděl rychleji z jiných zdrojů – ale pokud jste je neviděli, tak se určitě podívejte!


Archivní komentáře

(ken_tek – 23.05.2005, 18:32:20 – – )

To jsi mel takovy nikotinovy abstak, az te to dohnalo k uklidu?;]

ty vole! (flam – 23.05.2005, 23:14:17 – – )

ty sis fakt uklidil-to nechapu. whau.


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.