:: wanted


když tady budu brečet, jak se nám to s anglií nevyvedlo, tak budu za sebelítostivé hovádko (ok, není to daleko od pravdy), když se budu tvářit jakože nic a psát o poslední vernisáži a nové zeměploše, budu za pokrytce, který se ostentativně tváří jakože drsoně nic nerozhází. eh… co to zase píšu? (aktualizováno)

fakt je ten, že s tou anglií to vážně nevyšlo. kdo měl tak pitomej nápad? hm, no asi já. věřím, že bychom teď mohli napsat nějakou knížku jak neshánět práci v anglii, ale na druhou stranu si myslím, že se nedá říct, že bychom se nesnažili. to pravda ovšem na celé situaci moc nemění. aktuální informace – policie v leedsu zneškodnila nálož. dodávám že kluci jsou právě v leedsu. a davida prý už n-krát kontrolovali nervní policajti, holt ta škoda 125 v anglii trochu vyčnívá z řady ;)
nová zeměplocha – zaslaná pošta mě dostala díky hlavní postavě – vlahoš je mistrem v tom, v čem bych chtěl být i já – získávání důvěry. nicméně, já na rozdíl od něj nechci být profesionální podvodník ;) a poslední komentář k anglii se váže opět s pratchettem. ve faust-erik mrakoplaš vychází po schodech z pekla a na dlaždicích jsou napsaná dobrá předsevzetí: „Chtěl jsem jen to nejlepší – Myslel jsem, že se ti to bude líbit – Dělal jsem to pro děti – Jsme zaměstnavatelé, kteří nabízejí stejné podmínky všem.“ no a já taky můžu jen říct: chtěl jsem pro vás jen to nejlepší. je mi moc líto, že to nevychází podle plánu, ale snad se ještě povede celé to zvrátit k lepšímu.

co už. život se kvůli tomu nezastaví, pršet nepřestane a stále budou jezdit další hosté (poslední dobou hlavně litevci, takže jsem si nechal mimo jiné přivézt poslední číslo mého oblíbeného časopisu polityka a tam jsem našel recenzi na knížku produkt polski – kterou si nechám asi přivézt příště).


Archivní komentáře

(Kasia – 12.07.2005, 17:19:36 – Mail – )

hmm… s tou Anglii me to vazne mrzi, ale nic neni tak horke, ze… Snad Te aspon trochu potesi pohlednice z Bulharska. Ze jsi to Ty, co nejdriv poslu i z Pecsi (MR), kde momentalne pobyvam. Jinak novy design je velice user-friendly, fakt se mi libi (sorry, Kombajne). A nova Zemeplocha je super (as usual).


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.