:: kontrola konspirace


nemohlo být výstižnější knihy pro tento týden než další p.k.dick – temný obraz. začátek školního roku, tři dny za sebou návštěva fakulty (rekord na hodně dlouho, řekl bych), práce, práce, lehké panikaření a podobně… ale hlavně jedna výzva ;)

naše fakulta si zvyká na nové prostředí – osobně musím říct, že i když je mi líto, že už nemáme náš úžasný dvoreček, nová budova se mi líbí a mám z toho celkově spíš dobrý pocit. nejkrutější ovšem byl výlet do tajemného šestého patra… hustý matrix! přes týden jsme pilně pracovali – a výsledek podle mě patří k nejlepším webům, na nichž jsem se dosud podílel (i když je mi jasné, že se nebude líbit všem a moje nadšení je možná dost iracionální) – zatím to ještě není oficiálně spuštěné a pár drobností není hotových, ale přivítám veškeré komentáře: brno zoom 2005. php je lukův tsocode, upravil oldes. postavičky vymyslela linda dostálková, grafiku nakrájel mutant, texty napsal povětšině l.p. fish a celé do kupy jsem to dával já :)
teď slíbená výzva – zbyňa je další, kdo se nalodil na palubu rádia student a mezi pár nápady, které jsme probírali, je asi ten nejjednodušší podpořit rádio ikonkou na stránce. proč to dělám (a proč tímto vyzývám i ostatní k témuž) ? jistě, není to nejlepší rádio na světě, poslouchám častěji svá oblíbená online rádia a i rádio 1 je asi lepší. ale: je to jediné rozumné rádio v brně, které potřebuje opravdu nutně pomoc. je tam minimálně několik dobrých pořadů (pavel fajt!!), je to sympatická snaha dělat věci jinak, je to rádio, které není „vymazleně kool“ až se vám z toho navaluje, je to rádio, kde občas hodinu nikdo nekecá, je to rádio s nejlepšími jingly, jaké jsem kdy v éteru slyšel a vůbec – je to pořád otevřená šance. takže pokud máte zájem, do pravého sloupce jsem dal ikonku (není nic extra, kdyby někdo vyrobil hezčí, klidně ji vyměním), hoďte si ji k sobě na stránku a podpořte dobrou věc…

jinak mám v plánu podívat se na scratch (přijede i adbar), zbavit rocky bar jeho ostudných pseudo-stránek, dostat konečně zaplaceno (koho by napadlo, že softwarové noviny (nyní click! – čili jak správně podotknul danny (toho času v domácím léčení) – časopis pro lamery a klikaře klikače) platí s dvouměsíčním zpožděním?) (konec všech závorek), koukat se na videoklipy a vůbec být i nadále neuvěřitelně nudný. (na rozdíl třeba od reklamy na ikeu.)


Archivní komentáře

(AdaMM – 24.09.2005, 14:37:49 – – )

a málem bych zapomněl – je to taky rádio, kde si můžete přát písničky po icq :)

ale tenis je stejně (flam – 25.09.2005, 18:41:23 – – )

mega napínavý, 2:2 a jsem zvědavý co předvede Zíb.

Modification Request ™ (danny – 27.09.2005, 22:04:03 – – )

klikař = někdo, kdo má kliku
klikač = někdo, kdo kliká

2danny (AdaMM – 28.09.2005, 12:27:26 – – )

modification request accepted.


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.