:: německo – polsko – česká republika


stručný průvodce mou nasraností způsobenou neschopnými a všeho schopnými politiky. (+ druhotná platební neschopnost, + stížnosti jen tak; samozřejmě vím, že politika vás nezajímá, tak si běžte přečíst něco hodnotnějšího).


už je to tak: nejsem jediný, kdo se děsí, jak to zase dj paroubek ošéfoval. je jeho vítězství v žebříčcích popularity (následován šaškem jandákem, protože to do tohoto panoptika holt sedí jako prdel na hrnec) moje nejnovější halucinace (pravda, počasí přeje podzimním houbám, ale já ještě žádné neměl, fakt!), kanadský žertík agentury, výsledek chyby v programu, který ignoruje všechny věkové skupiny pod padesát let, nebo prostě *fakt pravda*? jestli ano, a zároveň platí, že každý má takovou vládu, jakou si zaslouží, tak si asi vybíráme špatnou karmu ještě za husity. přidávám se po bok svých kolegů: komunisti jsou zločinecká organizace a prasata. zdravím tímto ostatní znechucené – nau, arthura, kombajna, michala – aspoň vím, že nejsem sám. nikdy jsem nevolil ods. z toho, jaké mafiánské praktiky používá v brně, je mi zle, ale když si představím paroubka další čtyři roky u koryta s chrochtajícími komanči v závěsu – ne! mám špatný kádrový profil a jistě bych se k budování šťastných zítřků (a nikdy jinak) nehodil. a pokud si v ods mysleli, že volby jim vyhraje gross, tak se pletou, ono by to chtělo možná taky něco dělat? aby pánové nedopadli jak cdu… (a to merkelová na rozdíl od pana předsedy není buran.)
a když si člověk myslí, že aspoň v té „jeho druhé zemi“ bude trochu líp, tak se podívá na výsledky z volebního obvodu, kde žije prastrýc a je mu zase do breku. (omluva těm, kteří to slyšeli už několikrát.) když se na to podíváte, tak 1) volební účast pod 30% 2) v tomto okrsku zvítězila samoobrona, něco jako sládkovci zkřížení s lidovci a ekology (prosazují tzv. třetí cestu, o které nejsou schopní nic říct, polovina stranického vedení byla stíhaná za všechno od podvodů, daňových úniků až po žhářství a vyhrožování a jejich předseda má geniální recept na deficitiní rozpočet: vytisknout víc peněz). 3) druhá strana je liga polských rodin, klerofašistická partaj, pro níž je evropská unie židozednářské spiknutí (pravděpodobně vymyšlené s cílem zničit polsko, poslední katolickou zemi v evropě). tak nevím, jestli jsme na tom vlastně líp nebo hůř. naštěstí se ve městech hlasovalo jinak, takže úplně tragicky to nedopadlo.
tristní až katastrofální je naopak moje finanční bilance. dávám tomu 14 dní, jestli se to nezlepší, tak začnu sepisovat nějaký fakt nasraný příspěvek o druhotné platební neschopnosti. ještě že jsem z domova na neplatiče zvyklý, jinak by mě to příznivé podnikatelské klima asi porazilo. a jinak mi držte palce. ať to aspoň stihnu odevzdat.

ps: proč mi nikdo neřekl, že nemám vpravo mezi gangstry roberta? zvlášť, když si na jeho doporučení půjčuju knížky a stahuju muziku? tak konečně napraveno.


Archivní komentáře

(rbrt – 29.09.2005, 17:22:17 – – )

a kurva – uz jsem pop :)

(Benny – 30.09.2005, 08:35:08 – – )

lid je proste jen stado volu

(Kerray – 30.09.2005, 10:59:23 – – WWW)

Taky jsem znechucenej… je to jak pred poslednima prezidentskyma volbama v US, prece toho kretena nemuzou znova zvolit… a bac ho

( – 26.12.2006, 10:15:00 – – )


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.