:: proč by nemělo být povoleno registrované partnerství


text není můj, přeložil (a pro české poměry velmi lehce upravil) jsem text, který se objevil na blogu karlita


1) Být homosexuál není přirozené. Správní občané si nikdy nezvykli na nepřirozené věci jako kontaktní čočky, nylon, liposukci nebo klimatizaci.


2) Zavedení registrovaného partnerství povzbudí lidi, aby se z nich stali homosexuálové, podobně jako z vás poflakovaní se s vysokými lidmi udělá vysokého člověka.


3) Zavedení registrovaného partnerství otevře dveře všem druhům bláznivého chování. Lidi by si třeba mohli chtít vzít své psy, protože jejich práva jsou také ze zákona ošetřena a mohou podepsat svatební smlouvu.


4) Normální manželství je zde dlouho dobu a nijak se nezměnilo. Ženy jsou stále majetek, Židé si nemohou brát křesťanské ženy a rozvod je nelegální.


5) Normální manželství bude méně smysluplné, pokud povolíme registrované partnerství. Svátost manželství, které z legrace uzavřela na 55 hodin Britney Spears v Las Vegas, bude v troskách.


6) Normální manželství je hodnotnější, protože vede k dětem. Homosexuálové, neplodní a staří by proto neměli uzavírat manželství – dětské domovy zejí prázdnotou a naše planeta potřebuje dětí ještě víc.


7) Samozřejmě, homosexuální rodiče vychovají homosexuální děti; heterosexuální rodiče taky vychovávají pouze heterosexuální děti.


8) Děti nemohou žít plný život, když nemají doma mužský a ženský prvek. Proto také společnost výslovně zakazuje samoživitelům vychovávat děti.


9) Registrované partnerství vážně naruší strukturu společnosti, a budeme se těžko adaptovat na nové sociální normy. Stejně jako jsme se neadaptovali na příchod aut, zavedení tržního hospodářství a zvýšení průměrné délky života…

a ještě mi dovolte jednu poznámku: upřímně mě mrzí, že křesťané, v tom i řada lidí z „naší“ církve mají homosexuály v lepším případě za nemocné, kterým je nutné pomoci se „toho zla“ zbavit (viz – tento článek), nebo je to rovnou sodomie, hřích, který zasluhuje trest (postoj naštěstí čím dál tím vzácnější). naštěstí lze najít občas i něco rozumného a vím, že kolem mě je v církvi spousta lidí (i mezi faráři), kteří uvažují podobně. (a ne, kombajn mě pořád nepřesvědčil, že všechny buzny jsou promiskuitní kurvy. argumentuje sice dobře, ale na vlastním případu to dost popírá, takže smůla ;)


Archivní komentáře

kewl (pepe – 26.09.2005, 14:55:32 – – )

jen ted nechapu, jestli te kombajn horko tezko presvedcuje, ze vsichni JSOU nebo vsichni NEJSOU?

2pepe (AdaMM – 26.09.2005, 16:08:25 – – )

neustále tvrdí, že jsou. ale sám mi takovej nepřipadá :)

(HaWran – 26.09.2005, 21:19:06 – – WWW)

(HaWran – 26.09.2005, 21:22:11 – – WWW)

NÁMITKA. Byla zadána příliš složitá věta. Já se chci bavit, ne přemýšlet nad tím jak co autor chtěl říci. General matrix error at 3F:12:D3:AB

kombajn se stylizuje (pepe – 27.09.2005, 12:41:46 – – )

a IMHO zbytecne. kdyz te stylizace necha a zacne proste byt, tak bude. a ty budes mit klidnejsi spani.


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.