:: takže velmi dobré ráno…


nojo. můžu si za to sám. místo práce jsem se díval na klipy z 80.let a tak se není co divit, že moje nedělní směna skončila v pondělí v osm ráno…


asi si pořídím novou noční můru: představu, že bych se jednoho pěkného dne probudil, a ocitl se v 80. letech. nemyslím teď ani na komunisty (usilovně se snažím, protože to už jako noční děs mám), ale na ty šílené týpky, co mají ramena, jak kdyby si pod sako ze star treku narvali ještě metr krát metr vycpávky. a ten odkapávající sliz, proti kterému jsou bee gees hutný rockový nářez. a „sexy“ slečny, které jako by si odskočily z E55. brrr.

pátek vydařený, i když pravda – cosmix mě nenadchl ani tentokrát. v neděli jsem v památníku načerpal něco ke čtení a už teď mi to vrtá hlavou, ale nebudu předbíhat a raději si to nejdřív dočtu, než abych zbrkle soudil… ale hlavně se dnes chci chlubit cizím peřím. mamka dodělala bakalářské studium religionistiky (ha, trapně za jedna). musím říct, že jsem hodně rád, že rodiče vůbec neodpovídají té představě ušlápnutých padesátníků, které zlomila dlouhá léta komunistického ne-času. kdo mě zná, asi ví, že nejsou tak úplně průměrní ;) a když se koukám po svých kamarádech, jejichž rodiče se buďto rozvedli, nebo jsou z nich šedí důchodci… taťka teď bude mít novou práci – a pak že to po padesátce je s perspektivou zaměstnání tak strašné – já vím, že to vážně není snadné, ale taťka má pokaždé dalších n nápadů a myslím, že by si mohl vybrat tak z deseti profesí a určitě by uspěl. a taky – jak uspěl – když teď dělal ve scale v podstatě něco jako údržbáře, tak se stihl spřátelit s hromadou zajímavých a vlivných lidí, a nebýt pitomých komplikací, byl by grant pro fss dost taky jeho zásluha. a pak se řekne údržbář ;))

jinak se musím přiznat, že přes tlak svého okolí zůstávám až nechutně nezasažen a šmírování úchyláků, které kombajna vedlo ke koupi tv karty, mě minulo. možná – kdyby nebyly naše televizní stanice tak nudné a rovnou nahodily něco ve stylu téhle reality show (zavolejte nám a my přijedeme natočit vaši sebevraždu – sehnal samozřejmě filip), tak bych to i risknul. no ale asi bych se tomu měl věnovat tak jako tak – vždycky to můžu svést na nutnost, protože to potřebuju do školy ;) i volek o tom minulý týden v Týdnu básnil na několika stranách (a nic nového neřekl, ovšem taky se ho nikdo na nic rozumného nezeptal). tamtéž byl zajímavý článek o černobylu – a shodou okolností dnes hawran (ano i dnes kluci hrají chillout v 7nebi, takže se stavte) linknul zajímavý report z návštěvy zakázané oblasti. (poznámka na okraj: nejsem proti jaderné energii. ale lidská blbost a její důsledky – jako ti chudáci hasiči, co je rozežrala radiace během 24 hodin – jsou děsivé.)


Archivní komentáře

(Tenisak – 19.09.2005, 17:27:04 – – WWW)

Jo osmdesátá léta. To byly časy.

(lia – 19.09.2005, 18:07:29 – – )

palec nahoru pro mamku :-)

Ten výlet… (thegen – 19.09.2005, 18:34:16 – MailWWW)

…je jen reklama na cestovku. Ale dobrá, že – taky jsem tomu věřil.

(calavera – 19.09.2005, 23:07:12 – – WWW)

původně jsem myslel, že to hodím na svůj bloque, ale tenhle tvůj zápis mě dorazil

z tebe se stává vyložená outfuckingchamraď, nejen žes mě dnes vyloženě unudil k smrti (tvá vysvětlení o mé absenci na jisté společenské alfa-konvenci prostě neberu, nebyl jsem jediný, kdo se u stolu nudil), ale taky zjišťuji, že to probíhalo podle obvyklého schématu: co napíšeš na blog, pak vykládáš i v kafe, oooh

a že jsi takový izolacionista s imidží internacionalisty se dnes nádherně potvrdilo: sleduj to datum, poláku!

http://www.boingboing.net/2004/05/26/girl_photoblogs_cher.html

ale jinak v pohodě, nejsem naštvaný (i když by si to někdo mohl myslet), cháp tenhle můj komentář něco… jako… orbu nebo hnojení ;)

(AdaMM – 19.09.2005, 23:32:38 – – )

vinen v plném rozsahu obžaloby.


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.