:: kosmopolita


nečekal jsem kdeco – ani volební výsledek, ani tak bouřlivé diskuse, ani tak vychytané nadávky (fitz boduje!). ani prohru polska, ani nenávistnou reakci na můj článek o nacionalismu.

označení pana denka v komentářích pod posledním příspěvkem je imho vážným kandidátem na titul nadávka měsíce. na nějaké rozepisování se není čas – info a fotky z vernisáže puk-puk – feat. xavier baumaxa – na informacích z brna, zasvěcené sportovní zpravodajství připravuje s kolísavou pravidelností a rozsahem rosťa

ve čtvrtek určitě přijďte na ninu hynes do mersey… první koncert z festivalu brno feilé 2006 by měl být ještě lepší než ten loňský, a tam jsem byl a bylo to super :) v rámci irského snažení si taky můžete přečíst rozhovor, který jsem dělal s jensem uhlem, německým promotérem irských skupin v čr :) a článek jany sobotkové o irské hudbě a jejím úspěchu u nás – zadními vrátky na česká pódia.

no a nakonec – volební hru vyhrála maruška, ale nějak pro samý fotbal nemám čas si sednout a vyhodnotit to. ale už to fakt udělám! zítra!! (ale na update šuplíku, to se čas našel už dnes ;) a až mi hanka donese konec konců, dám on-line reakci na svůj článek o chelemendikovu blouznění. byl jsem označen za kosmpolitu, což bych i bral (ovšem autor to myslel jako urážku). v reakci jsem ovšem zcela nepochopitelně obviňován z adorace němců a nenávisti k rusům a za pohrdání vlastním národem. wtf? stay tuned.


Archivní komentáře

(rosťa – 14.06.2006, 00:04:47 – MailWWW)

jen by mne zajímalo, kterým z vlastních národů vlastně pohrdáš:-) dík za reklamu

(gingha – 15.06.2006, 11:22:49 – – )

ajo, donesu… slibuju… fakt už jo :-)

(bobotic – 16.06.2006, 17:31:56 – – )

A kde najdu ten komentář pana denka?

(AdaMM – 16.06.2006, 18:44:59 – – )

bobotic: hele, to bylo jinak… reakci na můj článek v KK napsal pan Truxa.

(bobotic – 22.06.2006, 00:38:46 – – )

a stejně jsem nenašel tu reakci. Tož ji otiskni ne?


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.