:: prý prázdniny


řeklo by se pohoda. ale ony se vždycky vyskytnou nějaké komplikace…

všechno vypadalo idylicky, i když koncert autamata a rulers of the planet se nevydařil tak úplně podle představ (dobrý, ale návštěvnost mizerná), ale to bych nebyl já, abych si to nepokazil. minulý týden jsem si dal kóma v rozjezdu – a nový mobil i peněženka s komplet doklady jsou v pekle. jinak se toho dělo hafo (jak jsem se k tomuhle starému zápisku proboha dostal? byl jsem přesvědčený, že to nějak souvisí s mým novým objevem, sympatickým to webem SlovoDne… pátrání po češtinářských zákoutích ovšem není nikdy dost), ale tropické počasí mi úspěšně bránilo to nějak reflektovat na blogu… jiní aspoň fotili, takže tu máme dvakrát výlet na vysočinu (šárka a maruschka), několik návštěv u neurona zaznamenal palo a u kombajna najdete pár fotek z koncertu… k tomu spousty cizinců, ať už to byli lidi z hospitality clubu (stále nejste členové? registrace je rychlá, nic nestojí a ani nemusíte nic poskytovat…), šárčina cizinecká legie nebo naši irští hosté… brzo mi začne dovolená – což znamená, že bych měl napsat diplomku a pokud možno u toho neumřít hlady… takže se nejspíš budu muset příští dva měsíce velice krotit ve svých společenských aktivitách, čemuž by snad mělo pomoci i to, že stejně v brně nikdo nezůstane…

víc už nic… ale třeba už to nebudu tak flákat…Archivní komentáře

(onanym – 11.07.2006, 12:12:36 – – )

vidis to, v brne neni nikoho, stopni kamion a dojed!

(nenapadne – 12.07.2006, 07:48:11 – – )

Do Brna dojede plno Nemcu a Japoncu…

out of topic (percival – 14.07.2006, 11:14:57 – Mail – )

jsem zde prvně, přečet jsem si tvou charakteristiku sebe sama + 2 další příspěvky, chtěl jsem se jen tak optat: máš rád marihuanu?(potažmo: kouříš? > how often?) dík.

(AdaMM – 18.07.2006, 12:24:06 – – )

to by mě skutečně zajímalo, co tě vede k takové otázce? ale můj blog rozhodně není o vypisování počtu piv nebo jointů… myslím, že by to ani nikoho nebavilo ;)

(onanym – 18.07.2006, 17:20:08 – – )

ja su tu enom na skok, toz bych sa chtela akorat optat, jestli hulis marihuanu a pokud ano, toz co ta k tom vede…

(asTMA – 23.07.2006, 08:54:48 – – )

Promiň, jsem tu podruhé a četla jsem jen něco málo. Chtěla jsem se jen tak optat – máš rád Tatranky? Kolik jich tak za měsíc sníš? ;o)

(AdaMM – 23.07.2006, 14:19:00 – – )

jako k tomu bych se rád vyjádřil: protože se pohybuju hodně kolem alfa passage, chodím nakupovat často do delvity v novém obludáriu Omega, a tam mají nugátové Horalky za 3,50 – takže sním v průměru tak 4 týdně… no a pak jsou super takové ty lískovo-oříškové Tatranky, co nejsou Opavia (mají zelený, laciný vzhled – teda obal, ne obsah!), občas je mají ve zlevněnce u Slovanu, taktéž za příznivé ceny, ty jsou asi moje nejoblíbenější…


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.