:: dospělý podzim


zvláštní – koho by napadlo, že přestěhování zpět k rodičům (v kombinaci s dalšími faktory) bude mít za následek to, že se poprvé začínám cítit jako dospělý? (ještě se tak začít chovat – ale nemůžete chtít všecno najednou.)

život v bodech: utrecht  – geniální. něco jako brno, ale mnohem lepší :) ještě předtím šumava (zachytily šárka a maruschka  – které to se zbyňou velice sluší  – vůbec ty páry okolo nějak vypadají až podezřele spokojeně – zdravím kombajna se soptíkem a hanku s martinem, a nejsou sami!)

festival brno zoom 2006 (update – snad – již brzy): bylo to náročné, bylo to šílené, ne všechno se povedlo. ale těm, kdo letos vidí jen minusy bych si dovolil připomenout, že toho bylo několikrát víc, nic nedopadlo jako promítání zdena v alfě loni ;) a spousta věcí se povedla. mrkněte se na věci z democompa (pouet), článek dalšího adama odkazující na povídání pirátů, a pak je tu pár článků z ltn: palo – hudba obrazem podle počítačových hráčů (mini-rozhovor s autorem Fijuu2), můj copy paste – piráti s větrem za zády (o Piratebay a Piratebyran, obsahuje věcnou chybu: piratbyran vznikla dřív než piratebay, ne naopak) a tomášův rozhovor – přinášíme internetovou scénu na ulici (s Ramou, hlavním programátorem Burnstation), doplněný BS Manifestem). no a ještě pár fotek (další brzy) – z vystoupení neuland a scrambled hackz

no, psát o současné idylce, musel bych popsat několik stránek, a tím pádem bych skončil někdy v prosinci, což při aktuální vytíženosti a nutnosti dokopat se k napsání diplomky (ano, staré téma opět na světě) není to pravé… k diplomce jen poznámka, palo má zítra na avu přednášku, adam javůrek ji měl během zoomu, já bych o tom měl napsat nějakou drobnost pro ekonom :) tak jsem se zaregistroval na těch pár službách, které mi chyběly do portfolia (vlastně ještě flickr, ale na ten se možná vykašlu, poněvadž se mi jejich omezení zdají trochu přehnaná). del.icio.us – aneb jak sdílet své bookmarky (a procházet cizí, což může být někdy užitečnější než hledat klasicky v googlu) a myspace  – největší skokan poslední doby, nepostradatelný zejména pro hudebníky a všechny okolo v téhle branži (jak jsem s překvapením zjistil, někteří staří známí to už rozjeli docela slušně).

na letošní mezipatra jsem nezavítal, přesto jeden z promítaných filmů patří k nejpříjemnějším překvapením posledních dnů: hedvig and angry inch (na mezipatrech trapně přeloženo jako hedvika a rozzlobený palec) v týž týden běželo na čt2. zabořili jsme se do nové šárčiny pohovky a bavili se – je to vtipné, má to dobré herecké výkony a dost dobrou hudbu (soundtrack už mám :) jinak jsem chtěl linknout ještě nové faithless (vychází 27.11.), ale ochránci autorských práv nespí a původní link už je fuč… :) no vězte, že to mohlo být lepší, ale najde se tam pár pecek… a už dost! jen si laskavě všimněte ikonky v pravé liště nad rádiem student – je to nejhezčí přehled brněnských kulturních akcí…


Archivní komentáře

(bobotic – 08.11.2006, 21:36:02 – – )

ehm, to je pohoda. to je pohoda… :) Kdy vyrazite na lov letadel?


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.