:: don’t worry, work happy


říká mutant assistant, který se na mě usmívá z nálepky na počítači a připomíná: měl bys odevzdat diplomku, což taky mimo jiné znamená, že bys ji měl dopsat. začátek neurotických stavů je naplánován na zítřek a bude trvat až do osmého ledna – v tom lepším případě.

jinak to vyšlo výborně: se šárkou jsme oslavovali o den dřív, vyzkoušeli nový kávovar, vlezli si do vany s vínem, navzájem se potěšili pěknými dárky (za vychytaný blok patří díky sestře, která se ho vzdala) a vůbec to dopadlo super. a i štědrý večer potěšil: dárky se mi tentokrát povedlo vymyslet a vybrat docela dobře – pro sestru sandman (na tričku a pátý díl – výborný!), pro mamku zjištění dostupnosti literatury k její diplomce (teď si bude muset vybrat, co z toho potřebuje, všechno to asi nekoupím ;) a taťkovi tričko s nažehlenou celou rodinou :)

já toho taky dostal hromadu, a prý mě ještě nějaké další dárky čekají, takže všem děkuju, taky za přání, ne na všechny jsem odpověděl, a pfka letos asi rozesílat nebudu – ale potěšilo :) zapracovali i piráti: na počátku příštího roku nás čekají hned tři povedená alba (soudím víceméně podle prvního poslechu, ale zatím spokojenost), která už unikla a můžete si je poslechnout a ohodnotit sami. air – pocket symphony, 4hero – play with the changes a amon tobin – foley room. všechno je to (třeba) na blogu nočná hudba, který už se objevil v levém sloupci, a teď ho rychle přidám i do toho vpravo :) do toho vánoční mor – televize, ještě více cukroví, spánek a také pulnoční a tradiční vánoční rum na skleněnce. super vánoce, ale od zítřka zápřah do procesu! (jo, a ten songbird sice „looks hot“, jak jsem to napsal na del.icio.us, ale funguje už o poznání hůř. asi si počkám na verzi, kde bude trochu víc dořešených featurek. nápad zkombinovat prohlížeč a media player je super, ale vytváření playlistů tak nějak nefungovalo, v media library je milion souborů, které nejdou odstranit, video mi nefunguje, nevím, jak se dostat k tagům, a děsivě to zpomaluje můj již tak pomalý počítač.)Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.