:: poněkud chaotický mikuláš


aneb jak jsem spustil banku, potkal Mikuláše a odjel do Berlína.

od posledního zápisku uplynulo už docela dlouho, jenže řítí se to všechno neskutečnou rychlostí. naposledy jsem zval na svou rozlučku s Brnem… děkuju všem, kdo přišli, bylo nás nakonec po rozpačitém úvodu docela hodně a stálo to za to. cuba libre teklo proudem, potkávali se moji kamarádi, kteří se navzájem neznali, nakonec jsem lehce vykomatil – prostě správná akce, která doufejme bude mít i pokračování (rád bych v podobném duchu oslavil i narozeniny v únoru).
celkově tedy úspěch – kdo chyběl, prohloupil. pak už jsem se ale rychle vrátil zpátky a připravoval se ve ztížených podmínkách na spuštění mBank. ke konci jsem prokládal kafe redbully, ale stejně to skoro nestačilo. spuštění bylo fikaně naplánováno na půlnoc ze soboty na neděli, udělali jsme menší party… ten víkend se za mnou stavila šárka – což bylo sice super, ale logistická komplikace ;) nicméně v neděli se nám povedlo zajít na výstavu jindřich štreita (první souhrnná výstava u nás vůbec). měl jsem možnost tohoto skvělého fotografa a člověka poznat i osobně (před pár lety na sovinci) a výstavu v Domu U Kamenného zvonu vřele doporučuju. jak to jen dělá, že mu ty záběry tak vychází? těžko vyzdvihnout jeden konkrétní cyklus, protože skvělé se mi zdálo skoro všechno. v sobotu jsme byli v divadle – ale to byla tak intošská onanie, že ani nevím, co k tomu říct ;)
no a následovalo 14 dní prodloužených pracovních směn – lidi se nadchli a zakládají si u nás účty jak o závod, až se nám z toho trochu točí hlava (a některé procesy – takže to někdy trvá déle než by mělo). na mFóru to taky žije, ani nestíhám odpovídat, naštěstí na to nejsem sám. no trochu z toho občas panikařím a že i ten víkend uprostřed jsem strávil na firemní akci (7. narozeniny mBank – akce vesměs vydařená, byť dosti korporátní; bylo pro mě skutečně vrcholným zážitkem, když horda mBankéřů skákala při „We are the champions“ – mělo to skutečně omamnou sílu davu [skákal jsem taky] – i díky slivovici od zbyni), kde jsem dostal diplom a hodinky za „mimořádný přínos k úspěšnému startu“, už jsem měl obavy, že mi z toho hrabe (hm, adept na nejkomplikovanější větu na blogu za poslední rok!). projevuje se to tím, že mluvím pořád o práci, dívám se na fórum i v hospodě bongo bongo (heslo: polštář) po půlnoci, když už nás chtějí vyhodit, nutím chinina hrát ve filmu o startu banky a tak podobně.
naštěstí po povedeném mikulášském posezení u paželva ve středu a objevení příjemné hospody u rozjetý žáby na vinohradech (mají svijany, dobré tortilly, přátelskou obsluhu i štamgasty) jsem se v pátek vydal do berlína, abych se potkal se svými nejbližími z HC/CS kru. naše srpnová sestava (bez Paola, ale se Sofií z portugalska) znamenala jistotu totálního vypnutí od pracovního stresu. tam jsem jel vlakem (EC není nejlevnější, ale má zásuvku, takže jsem si mohl zapnout notebook a něco dělat), zpátky s SA. berlín byl jako vždy super. znovu jsem se podíval do tacheles, prošel se kolem east side gallery, byli jsme na super house party (house, protože to bylo v bytě – kde bylo minimálně 120 lidí), dal jsem si kebab a vafle – a to všechno těžce v klidu. ani se mi nechtělo zpátky.

btw. když mě budete chtít vytočit, říkejte mi „PR manažírek“ :) abyste k tomuto pojmenování měli pádný důvod, tak ještě takový bonus na závěr. pokud uvažujete o účtu v mBank, tak a) buďte trpěliví b) vůbec se nebojte – je to zadarmo, takže vás ta zkouška nic nestojí, ani nemusíte nikam chodit. c) běžte na moji homepage, a na ní potom klikněte na „mBank invitation“ :DD


Archivní komentáře

(tom – 14.12.2007, 18:18:51 – – WWW)

Pribeh je to zajimavy,ale ponekud rychle napsany,prijde mi to takove neucelene,zmatene…..

(HaWran – 15.12.2007, 14:58:35 – – WWW)

tvoje schopnost sumarizace udalosti za poslednich x dnu az tydnu… je obdivuhodna!

už jsem se lekl, že se ani nezasměju (pepe – 17.12.2007, 09:33:31 – MailWWW)

ale nakonec jsi mě přec jen znovu zlomil :D :D :D „btw. když mě budete chtít vytočit, říkejte mi „PR manažírek““

(bobotic – 18.12.2007, 16:06:40 – – )

joooo život :)
joooo jazz
joooo
no jo

(milošák – 13.11.2008, 20:13:02 – MailWWW)

Koukám, že jsi taky pořád ve smyku.


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.