:: rotovat a četovat


tak zase uplynulo pár měsíců, čas aktualizovat status. hlavní zpráva – k 1. září odcházím z mBank. a další tři týdny strávím s Barčou v Maroku :) (aktualizováno 15/9 – ze tří týdnů byl nakonec jen jeden…)

už jsem se rozloučil na blogu mBank – takže jen stručně – ty dva roky byly totální mazec. před 24 mìsíci jsem se vracel z Wroclawi z pohovoru do googlu – a najednou jsem byl v bance a rozjela se velká jízda… dnes toho o úvěrových registrech, zahraničních převodech nebo systému mantis vím víc, než bych si možná přál :) bylo to krásné, ale bylo toho dost – teď bych zase rád zkusil něco jiného. mnozí z vás slyšeli, že jsem se vážně těšil na stěhování na jih, kde bych pomáhal s lokalizací jednomu velmi specifickému webu – ale vypadá to na 99% jisté, že z toho nebude nic.

zatím je tedy situace následující: dnes jsme se vydali na zaslouženou dovolenou (mimochodem, ve výběru destinace pomohl web akcniletenky.com, který je obecně hoden pozornosti), bonus je to, že letenky pro 2 osoby a 2 baťohy se všemi i nejnesmyslnějšími poplatky přišly na konečnou cenu 6100 CZK (po pádu skyeurope plus 70 euro za letenky wizz airu) :) v plánu je navštívit pár míst ze seznamu UNESCO památek, vyzkoušet místní dobroty, flákat se chvíli u moře… možná i něco nafotíme :) maroko bude naší premiérou v cestování mimo evropu, tak jsem hodně zvědavý.

a až se vrátím? těžko říct. vypadá to, že kariéra bankovního blogera je pro hledání následné práce docela dobrý start, protože už teď se mi několik lidí ozvalo ;) samozřejmě, čím víc možností, tím hůř se člověku vybírá, ale lepší než žádné, že ;) zatím plánuju skoro jistě jen jednu věc: zas jeden další blog, mnohem méně osobní a vůbec ne pracovní – spíš publicisticko-názorový. nicméně je dost možné, že z toho nakonec nic nebude (kdyby náhodou bylo, tak ho berte vážně až vydržím s aktualizacemi víc než tři měsíce :)

jsem moc rád, že jsem nastoupil do mBank i proto, že jinak bych nejspíš nebyl už déle než rok šťastně zamilovaný (ano, je to rekord) a skoro rok bych nežil se třema kočkama :-* mám pocit, že 1) ten rok je jako chvilka 2) je to čím dál tím lepší 3) máme na sebe vzájemně dobrý vliv (já se snažím o sebe trochu dbát a ona měla nejlepší výsledky ze třídy) :) v srpnu jsem byl v nivnici a užil jsem si velkou rodinnou oslavu a snad i zanechal dobrý dojem :D tak to musím zaklepat, ale mám z toho celkově obrovskou radost.

podívali jsme se společně taky na wilsonic (letos se mi to zdálo o nìco slabší, možná to bylo počasím – ale jazzanova velmi příjemně překvapila), byli jsme v lodži na party v lunaparku, v semilech na výborné víkendové akci, flákali se po praze sami i s cizinci z couchsurfingu (tipy? parukářka, jazz dock, u budyho!). knižní tip: cena Sidewise – pro knížky pracující s alternativními realitami. nedávno jsem (aniž bych o oné ceně věděl) četl dvě z shortlistu: Židovský policejní klub Michaela Chabona a Národ Terryho Pratchetta. seriály: za měsíc se vrátí The Big Bang Theory (na Primu Cool se nedívejte, dabing některých postav je na zabití), do té doby tak akorát dokoukáme How I met your Mother (po soustředěném nátlaku okolí jsem podlehl a musím říct: this sitcom is legen- wait for it – dary!). další favorit – My name is Earl – zlomyslní majitelé televizních stanic (nebo kdo) zrušili, takže už se nedozvíme, jak to bylo dál :(

rozloučil jsem se také s kolegy, z nichž věřím s mnoha zůstaneme dál dobří kamarádi, a v mBank je budu i nadále sledovat, protože jsem (jak jsem dopředu hrozil) se rozhodl po odchodu zaujmout místo v mRadě. no a to je pro tuto chvilku celé. jsme v Bergamu a není tu jak na hacky carky. to be continued… from Morocco!

aktualizace 15/9 – tak jsem zpět v Brně, z Maroka jsme se museli vrátit dřív… no bylo to velmi poučné, ale celkově… no budete si muset počkat na příští zápisek, který bude asi dřív, než jste byli poslední dobou zvyklí.


Archivní komentáře

kodovani (AdaMM – 04.09.2009, 20:16:00 – – )

no je to v kopru. italsky visty a ie, predchystany prispevek na flashce… to nemohlo dopadnout dobre. ale opravim to az po prijezdu, ted na to nemam cas… :)


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.