monday tidbits / pondělní odrobinky

(Česká verze níže)

to be honest I’d like to try kind of a prank – where English and Czech version are not the same – since often there might be a little use to write in English about something non-relevant to readers out of .cz… which is actually the case of today… I tweeted yesterday from live show of Československo hledá superstar (Idol show for both Czech Republic and Slovakia) and for the first time (wel… almost) I missed a better phone (for some reason I never was a techie in phones and believe me or not, my current model is Nokia 1650 – lowest lowend they produce), because 1) I couldn’t make and post photos (which was forbidden, but whatever) 2) I couldn’t comment on FB/Twitter reactions, so it was really one-way stream. But it seems this will change in few weeks, so then I maybe try something similar, but with better chance for dialogue :)

And now for some invitations – guys from Electronic Arts CZ/SK will present Sims 3 World Adventures on 11.11. at 3 PM in EA Czech HQ. They actually belong to the very best in creating buzz in on-line media and social networks, as their FB Page Sims 3 CZ/SK has more than 25 ths fans. On 12th they invite bloggers to Hedvábná stezka (4-6 PM) for a meeting with EA guys – and some yummy exotic meals. Those interested should claim their right to party at buchtam@gmail.com :)

On Sunday, there will be an „Open doors day“ in Coffice – first coworking space in Prague (more on that topic later in the week). And what about today – I want to finally get to Meet FactoryThe wall falls down today! with The Prostitutes and Dj Radeq (for free, seems that German ambassy covers the costs – I hope some free drinks are included, hehe).

Last but not least – my two newest projects are to get their FB pages soon, I’m working on it and soon I will ask for your comments and ideas!

Kdo mě sleduje na Twitteru / FB, mohl si všimnout, že včera jsem spamoval live z bratislavského koncertu Superstar – nebylo to špatné, ale na příští díl se budeme radši dívat z domu – je to výrazně pohodlnější a člověk pak nemusí jet tři a půl hodiny v dešti nocí domů. Kdybych ale něco podobného někdy plánoval, určitě už s lepším mobilem (věřte nebo ne, mám Nokii 1650, pravda je, že přežila žár, vodu i pád z výšek) – nic naplat, asi se nachýlil čas, kdy i já podlehnu a budu mít mobil s netem a foťákem…

A teď pozvánky… ve středu 11. listopadu jste zvání na Pankrác do sídla EA na 15:00 – bude zde prezentace Sims 3 – cestovní horečka. Borci z EA jsou zajímaví, protože aniž by se nějak chvástali, popasovali se s Facebookem víc než dobře (skupina Sims 3 CZ/SK má přes 25 tisíc fanoušků a velmi slušně si vedou i jejich další podobné stránky). Chtěl jsem zprostředkovat jejich účast ve formě nějaké přednášky nebo case study na Czech Internet Forum (ta konference, co je ke Křišťálové Lupě, a co nebudu dávat link, protože mi zatím nikdo nenabídl vlez zdarma ;) – ale nakonec z toho sešlo, prý to bylo moc narychlo. Škoda – věřím, že by to bylo hodně zajímavé. Každopádně ve čtvrtek taky můžete jít místo CIF na setkání s EA do cestovatelského klubu Hedvábná stezka (od 16 do 18), bude tam akce spojená s cizokrajnou kuchyní (znám to a můžu doporučit!). Pokud vás to zajímá, nahlašte se na buchtam@gmail.com :)

V neděli bude Den otevřených dveří v Coffice – první coworkingové místo v Praze (na toto téma víc někdy v týdnu, chystám článeček :) No a dnes bych se rád konečně dostal do Meet FactoryThe wall falls down today! na paměť geniální berlínské zdi hrají The Prostitutes a Dj Rade, vstup zdarma, jen se musíte zaregistrovat (platí německá ambsáda).

No a pokud to někdo dočetl až sem – místo psaní tohoto blogu bych měl rozhodně pracovat na svých nejnovějších klientech – jeden už pro Ataxo, jeden sólo (respektive v duetu s Tomem Vyšohlídem, taktéž ex-mBank, náš bývalý tiskový mluvčí a PR manažer), už velmi brzy se budu veřejně ptát, co na to říkáte a co byste mi poradili :)

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.