not crazy enough for the job / na tuhle práci nejsem dost magor

these days i quite like to watch my LinkedIn network grows, and from time to time, some head hunter drops a word or two… that’s what i got yesterday:

poslední dobou si fakt frčím na LinkedIn – propojení utěšeně přibývají a občas se ozve i nějaký ten head hunter. no a včera mi přišel mail:

I am recruiting for the role of Social Media Specialist at a major Telco company here in Prague. I wanted to ask if you would be interested in receiving the brief.

well, it is nice to be recognized as someone who would fit such a position, i guess i earned some street credit around. but at the same time, i am pretty much satidfied with what i do now in Ataxo (hell yes, await some major break-through to be announced soon), so this was my answer:

člověku to polichotí, že dostává takové nabídky, nicméně v Ataxu jsem aktuálně spokojený (a můžete očekávat hned několik zásadních záležitostí… brzy!), takže toto byla moje odpověď:

In general I am always open to hear about any kind of interesting possibilities in social media – but at the same time I’m really satisfied with my current job and role in the company I work for, thus the offer would have to be really special to made me interested. Plus, the market is not as big in CZ, so I wonder what company could it be – I’ve heard recently O2 is looking for someone to such a position and frankly, if your client is O2, I can say it straight away – I’m not crazy enough to try my luck with what many call „H2SO4“ (maybe you are familiar with http://horror-livingdead.blogspot.com/)? Anyway, if it is NOT O2, feel free to send the brief.

it was O2. any idea which other company would be such a challenge for social media? ČEZ? České dráhy or Česká pošta? :)

bylo to v O2. co je podle vás ještě větší výzva pro člověka, co se má starat o social media – ČEZ? České dráhy nebo Česká pošta? :)

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

7 reakcí na not crazy enough for the job / na tuhle práci nejsem dost magor

 1. Dušan Šimonovič říká:

  lol, ja som si ten brief nechal poslat len zo srandy. V principe je jedno, ci je to O2 alebo iny telco -> vsetci to maju v social media/komunikacii so zakaznikmi, strasne tazke. Dokonca si nemyslim, ze je to jednoduchsie vo Vodafone alebo TMo.

 2. Adam Zbiejczuk říká:

  no myslím, že vodafone má -výrazně- lepší pozici než ti dva (ať už oprávněně nebo nikoliv), teď jsem viděl třeba jejich „guide“ pro zaměstnance, jak působit v social media – a super! obecně mají ve VF zkušeností na rozdávání v téhle oblasti :)

 3. Dušan Šimonovič říká:

  Tak urcite su TMo aj O2 vyrazne korporatnejsie firmy v ociach verejnosti a VF ma skor sancu byt „lovebrand“, ale s ohladom na pocet zakaznikov to bude aj u nich casto doost peklo :). Nieze by to neslo u kazdeho z nich, ale obavam sa, ze to vzdy skor ci neskor narazi na rozpor v globalnom pristupe/filozofii – u VF asi najneskor :).

 4. Marek Baco říká:

  ad a) Je to O2 a je to dobre, ti to potrebuji jako sul (nemluve o CEZu) – potrebuji to v tom smyslu, ze tam potrebuji cloveka, ktery jasne rekne PROC TAM BYT nebo naopak PROC TREBA V SS NEBYT
  ad b) Je to enormni vyzva a to je taky dobre… nechci se nikoho dotknout, ale delat SMO pro Coca-Colu, Apple by v jistych ohledech zvladl i kdejaky „Candytech konzultant“
  ad c) jelikoz jsem s O2 o tomhle hovoril, je pro mne velice pozitivni, ze si to Ti klicovi lide alespon UVEDOMUJI uz nejaky ten patek a ze se snazi pro toho cloveka vnitrne vybojovat alespon nejake dostatecne teritorium … coz pri uvazeni jak to v Telecomu chodivalo a jak to chodi v O2 dnes, je stale nesmirne obtizny boj uz jenom pri vzniku teto pozice. Inu, boj proti korporatnim mlynum neni nikdy jednoduchy.

  Cili – neni to ani o tom „na tu praci nejsem dost magor, ale na tu praci NEMAM / MAM KOULE“ a o to tu panove bezi ;)

 5. Dušan Šimonovič říká:

  Mozno je to implikacia -> len magori maju gule na takyto job :). Nie, vazne – mna to s ohladom na moje geograficke umiestnenie a aktualny job (in)cognito.cz nezaujima profesne, ale som zvedavy, co z toho vypadne ;).

 6. Adam Zbiejczuk říká:

  No ať to bude kdokoliv, tak mu už teďka fandím – naprosto bez ironie! Má můj respekt za to, že do toho půjde. Mimochodem, třeba už se něco děje – před chvilkou si Ataxo přidal tento účet: http://twitter.com/TO2_Czech_Jobs

 7. Dušan Šimonovič říká:

  Btw, tento job je dostupny tu http://www.chcidoo2.cz/volna_mista/index.html?id=4078 -> uz tam je evidentne 3 mesiace, takze preto asi presli na aktivnejsie vyhdlavanie …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.