:: největší úchylové? vlastníci undergroundových nakladatelství!


šokující odhalení: usnout lze i po guaraně. such a perfect day… v sobotu v noci se rozmáhá telepatie.

no, tak i méně chápavým už asi došlo, že tenhle weblog není z kategorie „aktualizováno třikrát denně“. měl bych se tedy snažit svým čtenářům tento nedostatek vynahradit alespoň brilantními příspěvky… ale ouvej, zjišťuji, že ani to není v mých silách. jestli se vám to nelíbí, tak si trhněte ;)
ale nelze říci, že by se nic nedělo… podnikli jsme s martinem w. další kulinářský pokus, který pravda nedopadl přesně tak, jak slibovaly fotky v instinktu. kapánek jsme to rozvařili ;) ale jíst se to dalo. páteční večer taky patří k zapamatováníhodným. konečně jsem našel lék, který *skutečně* pomáhá proti bolení hlavy – Saridon (díky marjánce), bez něj by se asi ani nic dalšího nekonalo. zašli jsme na kritikou vychválený film 21 gramů. myslím, že to teda nějaká extra bomba není. ubrat patosu a zpřehlednit: to by byla moje rada tvůrcům… ale sean penn zahrál podle mě dost dobře. pak jsme se (já, marjánka, introvert a posléze i depony) zabrali do rozsáhlé religionistické debaty, jen občas přerušené focením neskutečných grimas… Ježíš vás miluje… ale co jak to vlastně je s tělem v nebi? no a od této otázky byl jen krok k problému vyměšování. jestli vám něco říká pojem „hnědý humor“, tak asi chápete… jinak se permanentně potýkám s termíny. rozhovor s denisou pro můj „domovský“ časopis konec konců se nakonec uskutečnil přes irc a pokud všechno dobře půjde, odevzdám jej ještě dnes – jen den po uzávěrce. také píšu článek o orkutu, projektu, který je částečně vinen mým
nestíháním poslední dobou… je kupodivu, jak vás podobná blbost pohltí, když přitom moc nefunguje a ještě tam skoro nic není. asi pro ten pocit elitnosti :) (co je orkut? prozatím si můžete přečíst přiblížení zde.)

ps: ale povedlo se mi potěšit kombajna, konečně došlo na jeho nové stránky. sice to ještě není perfektní, ale zhruba tak nějak si to představoval…


Archivní komentáře

(marja – 17.02.2004, 03:33:42 – MailWWW)

kapanek rozvarene… to me poser:) spis to byl totalni maglajz;-))

(martin – 17.02.2004, 12:49:08 – – )

cha,to jsou jen pomluvy… bylo to cool… v instiktu beztak vyfotili neco jineho, hovada:)

2martin (marja – 17.02.2004, 14:10:25 – MailWWW)

v instinktu sice byly vyfocene pecene brambory s mladym spenatem, ale to nic nemeni na tom, ze ty vase noky byly rozvarene:))


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.