:: babylonská knihovna


‚all we see or seem is just a dream within a dream.‘ (e.a.poe)


mohlo to být mnohem horší… když jsem v dešti odjížděl z brna, uvědomil si, že jsem zapomněl spacák. naštěstí se ukázalo, že zavolat vláďovi d. byl dobrý nápad, spacák mi půjčil a přijel kvůli tomu dokonce do písku. víkend byl dobře zorganizovaný: dělali jsme hromadu věci (od lezení po skalách, běhání po schodech a la xapatán, plavení se na lodičkách, až po natáčení reklamy nebo strategickou hru), týmy se neustále promíchávaly, jídlo bylo vynikající… do toho hrálo neuvěřitelně přiblblé „rádio M“, ale to byl asi jediný větší kaz – jinak si nemůžu na nic stěžovat. a odvezl jsem si pěkný plechový termo-hrnek. ovšem v podstatě jsem měl větší radost ze setkání (po roce!) s vláďou. vypadal *dost* v pohodě. skoro jsem záviděl. po cestě jsem se taky prokousával další knížkou, co mi půjčil introvert. je to docela ostuda – mám moc rád umberta eca a dosud jsem se kdovíproč k j.l.borgesovi nedostal. chyba!! čtu teď nesmrtelnost (rozsáhlý výběr povídek a novel) a je to síla! těch nápadů!

semestr pro mě skončil: což ovšem znamená, že musím dohnat pracovní resty… třeba právě dnes se mi to spíš nedaří. měl bych datlovat data o filatelistických katalozích, a ne očumovat … třeba tady ;)

a ještě k tomu citátu v perexu… ani nevím, kde jsem ho vlastně poprvé viděl, ale když jsem teď hledal, odkud vlastně je, zjistil jsem, že správně patří „but“ místo „just“. tak to mám špatně i na tomhle starém obrázku…


Archivní komentáře

( – 27.06.2004, 18:16:53 – – )

ten citát je ze Zaklínače :)) ale jak to tam je, si už vážně nepamatuju…


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.