:: a prázdniny jsou fuč…


…chtělo by se říct – ale já vlastně žádné neměl. zítra přijede naše paní domácí, za chvíli se vrátí martin i všichni ostatní angličtí pracanti. mění se mi trochu práce v práci, tak jsem zvědav, jak na to budu stačit. víc zodpovědnosti mě trochu děsí, ale jinak to asi nejde :)

poslední dobou se – hlavně kvůli fotbálku – pravidelně zasekávám buď v 7nebi nebo v hobitovi… ale v sobotu jsme výjimečně obdivovali filipův nový telefon a archiv fotek na něm uložený (filip slíbil hodit na net, tak pak linknu :)) a potom došlo (je to už víc jak půl roku, co mi to kombajn přepálil) na eXistenZ. pravda, není to film nějak strašně skvělý, ale je velice zajímavý a dotýká se věcí, které mě odjakživa fascinovaly: co je a co není reálné a jak to ověřit? v neděli se mi povedlo to, v čem už si začínám připadat jako expert: zapomenout na narozeniny někoho, kdo je pro mě důležitý a to ještě tak, abych se s ním ten den náhodou potkal a suverénně to zasklil. bravo – a to byla ještě ta lepší část…
následně víc práce, víc fotbálku, víc jablek a víc lepek! mimochodem, neumíte hrát na kytaru a mrzí vás to? leon mi hodil link a já si právě nemálo zajammoval! (zase jednou stránka nelítostná k modemistům.) a ještě jedna drobnost: včera v 7nebi nás bylo sedm u fotbálku – a z toho šest bloggerů. kromě těch z mého levého sloupce tam byl ještě hawran – tak šup s ním na seznam!


pokud nevidíte obrázky, je to tím, že od včerejška večer nejede skylined.org – můj domovský server. je to nicméně věc, která by měla být vyřešená nejpozději zítra ráno, takže se mi nechce kvůli tomu přepisovat kód, nebo něco někam nahrávat. a úplně poslední hit – poslední dobou jsem si na něj mockrát bůhvíproč vzpomněl, ale nemohl jsem si uvědomit, co to bylo za skupinu – opus III – it’s a fine day (cd“5). melankolic?Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.