:: proč jsem rád, že se palo nechal ostříhat


proč jet do ostravy stopem a kolik čokoládoven se v brně může uživit. a to nejdůležitější nakonec: david hasselhoff hraje sám sebe v kresleném filmu!


tak už je to tady: můj článek editory vtipně pojmenovaný překážky na internetové dálnici (ok, ten původní titulek nestál taky za nic) si můžete přečíst v dnešních literárkách spolu s dvěma texty od fishe: hranice digitální éry a zakázané umění. stojí za to, řekl bych.

do ostravy se mi povedlo ve čtvrtek dostopovat, ale nevím, jestli to stálo za to – kodrcal jsem se postupně na exit vyškov, prostějov, olomouc, frýdek-místek a pak do ostravy a tam ještě načerno (nechtě – ale neměl zpátky na stovku a já zase neměl drobné) autobusem a tramvají.. byl jsem moc rád, že i 14:55 tam někdo kompetentní byl, ještě štěstí, že jsem tam byl doufám naposled. zpátky ovšem jako obvykle bleskovka, za dvě a půl hodiny jsem byl z dubiny v brně u ikey. slíbil jsem regisovi pomoc při redesingu jeho poněkud zastarele vyhlížejícího rozcestníku, od filipa si půjčil další knížky (s takovou to „právě čtu“ nemá vůbec smysl, prostě to nestíhám aktualizovat), konkrétně knižní podobu červeného trpaslíka (první dva díly). lochal jsem se furt pryč :)
při příležitosti dalších nemalých úspěchů naší společnosti přinesl fish minulý týden dva bonbóny z místní alfa čokoládovny (jmenuje se oficiálně minach a mají nějaké úžasné heslo, které jsem si nezapamatoval (aktualizace: death by chocolate, teď jsem šel okolo)). jeden stál 25 korun, interiér podniku je velmi funkcionalistický a ještě jsem se dovnitř neodvážil. zřejmě mají políčeno na jinou cílovou skupinu (teď mám na mysli hlavně kolonku příjem). kupodivu, prakticky ve stejnou dobu začal fungovat další, podobný podnik, který je jen dva bloky daleko, na josefské (ceny asi podobné, ale moc jsem to nezkoumal). že by brněnská čokoládová revoluce?
kombajnovi se asi ostříhaný palo nelíbí, když to zvěčnil takhle, ale my jsme to pojali jako příležitost uspořádat menší party, která se myslím opravdu vydařila – ráno bylo skoro uklizeno (jen těch padesát flašek od piva všude), jídlo (díky turbovi a ivaně!) bylo mňam a moc ho nezbylo a všichni se snad dobře bavili. teď už jen záminka k uspořádání přístí akce: vypadá to zatím na promítání jistě naprosto zvrhlého filmu s davidem hasselhoffem The SpongeBob SquarePants Movie. pevně věřím, že to bude neopakovatelný zážitek :)

Archivní komentáře

coko (lia – 22.08.2005, 15:50:55 – – )

Myslim tam maji cokoladova smrt, ale ted si zaboha nevybavim, jestli francouzsky, nebo spanelsky…
A na Josefske vyjde jeden ten malinky bonbon asi na 7, takze kdyz se jeden chce jo rozmazlit…:)


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.