:: trochu se proletím…


v listopadu: nakonec jsem překonal všechny komplikace a včerejšek byl ve znamení nákupu letenek…


poletím já, petr a shakul+ufo (domluvili jsme se až někdy večer, tomu říkám pružná reakce!). odlet v pátek 18. listopadu do londýna, pak v pondělí do sevilly, a další pondělí přes londýn do bratislavy (to proto, že žádné letadlo ze španělska neletí tak, aby se dalo snadno přestoupit na let do brna bez nutnosti přespat zase v londýně). celkově: 2461 kč. jinak jsem pravda neudělal skoro nic: teplota a kašel mě zabraly většinu času a ten zbytek jsem prokecal, což je vlastně docela fajn ;) s filipem jsme se podívali na carpenterovu klasiku jsou mezi námi, kterou jsem viděl naposledy asi před deseti lety a od té doby jsem ji měl zafixovanou jako kultovní záležitost. kult sice padl, ale stejně to stálo za to. do toho další p.k.dick: kaňte mé slzy, řekl policista (rejpavá: je možné takhle pojmenovat knížku a nebýt tak trochu cvok?).
sleduju v ulicích brna ten neuvěřitelný baby boom, to snad ani není pravda! a svatby už začínají dorážet i do blízkého okolí… jen teď za posledních pár dní mám zprávy o dvou ;) asi něco ve vzduchu… a za chvíli do školy, takže jako warm-up rozhovor s davidem možným (good job, palo). fss má novou budovu na joštově, co to přinese, nikdo ještě úplně neví, ale zvědaví jsme všichni :) a teď už do práce, jinak to nejde ;)


Archivní komentáře

(lia – 13.09.2005, 18:09:52 – – )

To vypada na moc hezky vylet, trochu zavidim ; ) Ty letenky, btw, jsou s nejakou slevou do 26 let, nebo jste „jen“ chytili dobry lety s low-cost aerolinkama?

(AdaMM – 13.09.2005, 20:58:30 – – )

viz můj předchozí příspěvek ;) byla to low-cost sleva přístupná všem…


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.