:: infiltrace, level 2


co k tomu dodat? že sepsat takovou hromadu (imho zajímavých, minimálně pro lidi v této oblasti se orientující) textů a publikovat to „do zdi“ je plýtvání časem a silami? no snad se to aspoň pěkně zaindexuje a kdo bude hledat, najde. protože s aktuální gerontokratickou čtenářskou obcí jsme se asi lehce minuli v tématech ;)


takže k věci:

l.p. fish – jak přežít ve věku televize a internetu (úvodní pokec o festivalu Brno Zoom 2005)

viktor procházka – bolestivý porod projektu Makeup (13 znělek pro tv óčko, do jejichž výroby se mohl pustit kdokoliv)

daniil lebedev – nová média v ruštině (projekt machinista)

l.p. fish – demoscéna je umění softwarových pirátů (rozhovor s raistem o demoscéně s přehnaným důrazem na historické propojení s crackery ;)

palo fabuš – první veřejné promítání machinimy vydláždilo cestu pro neustálý vývoj (rozhovor s friedrichem kirschnerem, tvůrcem a teoretikem machinimy)

viktor procházka – stereografický VJing ovlivněný EKG vstupem (EDSVJ) (úlet, který bude vystavený od středy do neděle v domu pánů z kunštátu)

adam zbiejczuk, l.p. fish – chronologie propojení zvuku a obrazu – úvod do dějin VJingu (recyklace textu z vj more than dj, který je tak aspoň na netu; imho druhý slušný článek na tohle téma česky (tady je první))

adam zbiejczuk – vizuální umělci jsou víc než jen VJs (mini-rozhovor se zdenem)


to vše jako součást zoom 2005 chaosu… jinak výlety, podzim, mlha, šála, a mokro v botech. ale to jistě všichni ví. a bohužel, zase kačeři! (vizualizace a výsledky.) ale paroubek je podle průzkumu ideální budoucí premiér. z toho se chce člověku udělat střední evropě pá-pá…


Archivní komentáře

ad Kaceri (Kasia – 28.10.2005, 21:37:29 – Mail – )

Souhlasim, je mi z vysledku polskych voleb ne zcela volno… holt nejsme jedini nepoucitelni :)
Jinak se zda, ze se tenhle vikend mineme, jsem nastydla a navic je nejvyssi cas zacit pracovat na diplomce. Ale stavila bych se treba v pondeli k veceru, co Ty na to?

Enjoy


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.