:: mám nový monitor


v práci mám teď obrovské, krásné lcd… vysloveně vybízející ke sledování filmů… k tomu ale taky hromady práce, a do toho snad už začíná jaro, možná i optimismus!

ne, že by se nic nedělo, ba právě naopak. ale nutkání zaznamenávat se vytrácí, a to mi přitom pořád v hlavě leží soutěž literárek o povídku roku 2006. ty z druhého a třetího kola jsem skoro včechny přečetl, a i když se mi některé z nich líbí, konkurence je to snesitelná. ale věřím, že úroveň se bude zvyšovat. sice si nedělám moc naděje, ale někteří z mého okolí by se pokusit mohli! (nikdy jsem nenapsal nic co by se aspoň blížilo povídce o 10 tisících znacích, a povídku jsem psal naposledy tak před pěti lety, možná šesti… ale třeba by z toho vyšlo aspoň něco, i kdybych to tam neposílal.) na základě doporučení jsem se podíval na kultovní klasiku office space. doporučuju dál :)

čtu teď krále krysu od jamese clavella, a úplně mě to pohltilo, nějak jsem tuhle klasiku minul, i když tchaj-pana, šogúna i další jeho romány jsem měl rád a všechny přečetl někdy ke konci gymplu.

natáčeli jsme pro pomeranč reportáž o HC, trochu jsem zazmatkoval s termíny, ale nakonec všechno dobře dopadlo; daniel (francouz žijící už půl roku v orlických horách v rámci nějakého dobrovolnického projektu) byl super, uměl výborně česky a měl super fenku, ladiu, která nastavila standard pro případné budoucí psí hosty velmi velmi vysoko! v neděli pak setkání s denisou a bennym (uděláme z něj osobnost ve světě umění, a pak ještě v budoucnu ze shakula a frohika! ;)) a následně příjezd dvou berlínských aktivistek (původně plánovaní hosté na natáčení) – no možná lepší ten francouz, tyhle by určitě skandovaly něco o anarchistické revoluci (via benny) :)) což by mi nevadilo, ale nevím, co čt ;)


a bylo by toho víc, jenže jakmile je pěkně, tak proč tratit čas u počítače? snad leda kvůli fotkám (maruschka a spol. v portugalsku, paráda!). taky nový monitor potřebuje čerstvý wallpaper!


Archivní komentáře

Hola hé! (Zuřící rosomák – 24.03.2006, 22:26:29 – MailWWW)

Tož včil už sem sa konečně dočkál! Dobré počteníčko… S tim francózem bych taky rád pár slov v jeho (i mém) jazyce prohodil, ale Rampušákovo trvalé bydliště je trošku z ruky…


Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.